MATIČNA ŠOLA VOJNIK 2021/2022 – razredna stopnja

  Raz.   INTERESNA DEJAVNOST  MENTOR  TERMIN
1. 1   ČRKOLANDIJA  Klementina Gorečan  torek in petek, 6.ura
2. 1   OPZ 1  Klavdija Winder Pantner  ponedeljek 6.ura
3. 1   USTVARJALNI KROŽEK  Klavdija Winder Pantner  sreda 6. ura 1.a /četrtek 6.ura  1.b iz tedna v teden izmenično
4. 1   PLANINSKI KROŽEK  Katja Kovač  sprotno obveščanje (sobote,  med tednom ob popoldnevih)
5. 2   V SVETU PRAVLJIC, 2.A  Urška Agrež  petek, 6. ura
6. 2   RAZGIBAJMO SE  Urška Agrež  sreda, 6. ura
7. 2   PLANINSKI KROŽEK  Urška Agrež  po dogovoru
8. 2   USTVARJALNO PRAVLJIČNI KROŽEK, 2.B  Anka Krajnc  ponedeljek, 6. ura
9. 2   BRIHTNE GLAVCE  Anka Krajnc  četrtek, 6. ura
10. 2   OTROŠKI PEVSKI ZBOR  Kaja Humski  torek, 6. ura
11. 2   DRAMSKI KROŽEK  Monika Dimec  četrtek, 0. ura
12. 3   PRAVLJIČNI KROŽEK  Nataša Potočnik  sreda, 6. ura
13. 3   DRUŽABNE IGRE  Nataša Potočnik  petek, 6. ura
14. 3   ROČNE SPRETNOSTI  Katja Zupančič  četrtek, 6. ura
15. 3   OTROŠKI PEVSKI ZBOR  Kaja Humski  torek, 6. ura
16. 3   PLANINSKI KROŽEK  Simone Golež  po dogovoru
17. 3   IGRIVA KOŠARKA  Robert Suholežnik  torek, 0. ura
18. 4   RAZGIBAJMO MOŽGANE  Barbara Jančič  čet/0. ura
19. 4   OTROŠKI PEVSKI ZBOR  Barbara Jančič  sre/6. ura
20. 4   ATLETIKA 4  Polona Ahtik  sre/0.ura
21. 4   MOŠTVENE IGRE  Maša Stropnik  pet/0.ura
22. 4   PLANINSKI KROŽEK  Maša Stropnik  sob/dogovor
23. 4   IGRIVA KOŠARKA  Robert Suholežnik  tor. 0.ura
24. 4   VESELA ŠOLA  Lidija Eler Jazbinšek  po dogovoru
25. 5   PROMETNI KROŽEK 5.R  Jure Štokovnik  čet/ 6.ura
26. 5   PLANINSKI KROŽEK 4.- 9.R  Jure Štokovnik  sobota/dogovor
27. 5   ANGLEŠKI KLUB  Ana Lavre  tor / 0.ura
28. 5   OTROŠKI PEVSKI ZBOR  Barbara Jančič  sre/6. ura
29. 5   RAZGIBAJMO MOŽGANE  Barbara Jančič  čet/0. ura
30. 5   ATLETIKA 5  Polona Ahtik  pet/0.ura
31. 5   PLANINSKI KROŽEK 4-9.R  Polona Ahtik  sobota/dogovor
32. 5   PROMETNI  KROŽEK  Polona Ahtik  čet/6. ura
33. 5   PROMETNI  KROŽEK  Polona Ahtik  čet/6. ura
34. 5   MOŠTVENE IGRE  Maša Stropnik  sreda 0. ura
35. 5   IGRIVA KOŠARKA  Robert Suholežnik  torek 0.ura

     MATIČNA ŠOLA VOJNIK – Predmetna stopnja          

Zap.   INTERESNA DEJAVNOST  MENTOR  TERMIN
1.   JOGA, 6. RAZRED  Barbara Ojsteršek Bliznac  četrtek, 0. ura
2.   PLANINSKI KROŽEK 6.- 9.R  Jure Štokovnik  sobota/dogovor
3.   PLANINSKI KROŽEK 6.- 9.R  Polona Ahtik  sobota/dogovor
4.   PLANINSKI KROŽEK 6. – 9.R  Maša Stropnik  sobota/dogovor
5.   BRALNA ZNAČKA, 6. – 9. R.  Amalija Kožuh  po dogovoru
6.   BRALNA ZNAČKA, 6. – 9. R.  Barbara Ojsteršek Bliznac  po dogovoru
7.   BRALNA ZNAČKA, 6. – 9. R.  Aleksandra Ambrož  po dogovoru
8.   ASTRONOMIJA:8. -9. R  Tatjana Hedžet  po dogovoru
9.   FIZIKA JE ZABAVNA  Tatjana Hedžet  petek, 0. uro
10.   VSE JE KEMIJA, 8., 9. RAZRED  Rebeka Žagar  ponedeljek, 0. ura
11.   KRESNIČKA: 6. IN 7. RAZRED  Maja Luković  po dogovoru
12.   MALE SIVE CELICE IN HITRI LONČKI 6. – 9. R  Vilma Ošlak  po dogovoru
13.   ROČNODELSKI KROŽEK 6. IN 7. RAZRED  Vilma Ošlak  po dogovoru
14.   MODELARSKI KROŽEK 6. – 8. RAZRED  Petra Strnad  torek 0. ura
15.   MLADINSKI PEVSKI ZBOR  Emilija Kladnik Sorčan  pon, tor, čet, pet – 0. ura
16.   IZDELAVA NAKITA 6. – 8. RAZRED  Branka Čakš  po dogovoru
17.   3D MODELIRANJE 6. – 8. RAZRED  Branka Čakš  po dogovoru
18.   IGRE Z ŽOGO (OSNOVNE) 6. – 9. RAZRED  Robert Suholežnik  ponedeljek, 0. ura
19.   KOŠARKA 6. – 9. RAZRED  Robert Suholežnik  sreda, 0. ura
20.   NAMIZNI TENIS 6.-9.RAZRED  Urh Poteko  ponedeljek 0.ura
21.   HOKEJ, BASEBALL 6.-9.RAZRED  Urh Poteko  četrtek 0.ura
22.   ODBOJKA 6.-9.RAZRED  Urh Poteko  petek 0.ura
23.   BADMINTON 6. -9.  Igor Fenko  četrtek 0. ura
24.   NOGOMET 6. – 9.  Igor Fenko  ponedeljek 0. ura
25.   VESELA ŠOLA 6.- 9.  Lidija Eler Jazbinšek  po dogovoru
26.   ZNANJE ZA TEKMOVANJE 6. – 9.  Polona Bastič  četrtek 0. ura
27.   KNJIŽNIČARSKI KROŽEK  Ivanka Krajnc  po dogovoru
28.   ŠOLSKI PARLAMENT IN ŠOLSKA SKUPNOST  Simona Šarlah  po dogovoru
29.   USTVARJALNO Z GLINO  Eva Verdev  pet. 0. ura

                                         

PODRUŽNIČNA ŠOLA SOCKA
Obiščite spletno stran podružnične šole Socka

PODRUŽNIČNA ŠOLA NOVA CERKEV
Obiščite spletno stran podružnične šole Nova Cerkev

PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI
Obiščite spletno stran podružnične šole Šmartno v R. Dolini