Matična šola Vojnik 
 Priimek in ime  Razrednik  Poučuje
 Gorečan Klementina 1. a  razredni pouk
 Kralj Jelka    II. strokovna delavka v 1. a in 1. c, JV
 Winder Pantner Klavdija 1. b  razredni pouk
 Golež Simone    II. strokovna delavka v 1. b, JV
 Dimec Monika 1. c  razredni pouk
 Agrež Urška 2. a  razredni pouk
 Krajnc Anka 2. b  razredni pouk
 Škorjanc Nataša 3. a  razredni pouk
 Fidler Mateja 3. b  razredni pouk
 Humski Kaja 4. a  razredni pouk
 Stropnik Maša 4. b  razredni pouk
 Jančič Barbara 4. c  razredni pouk
 Ahtik Polona 5. a  razredni pouk
 Štokovnik Jure 5. b  razredni pouk
 Zupančič Katja 5. c  razredni pouk
 Ošlak Vilma 6. a  MAT, TIT, OGU, UBE
 Suholežnik Robi 6. a sor.  ŠPO, ŠSP, ŠZZ, VNN
 Jager Nataša 6. b  GEO
 Jager Čakš Petra 6. b sor.  NIP-N
 Čakš Branka 6. c  TIT, MAT
 Fenko Igor 6. c sor.  ŠPO, IŠP
 Lujanac Martina 7. a  ZGO, DKE
 Kovač Jurčenko Urška 7. a sor.   soc. pedagoginja
 Rojc Marjana 7. b  NIP-N, SLJ
 Lesjak Nika 7. b sor.   KEM, POK
 Klinc Metka 7. c  MAT, TIT
 Smerke Nina 7. c sor.  ŠPA
 Šarlah Simona 7. d  NIP-N, DKE, FIJ
 Uranič Jure 7. d sor.  FI, MUM, RAO
 Hedžet Tatjana 8. a  FIZ, NAR, SLZ
 Podlesnik Valerija 8. a sor.  psihologinja
 Korošec Anja 8. b  ZGO, TJA
 Ana Lavre 8. b sor.  GEO, TJA
 Ambrož Aleksandra 8. c  SLJ
 Krajnc Ivanka 8. c sor.  knjižničarka
 Ojsteršek Bliznac Barbara 8. d  SLJ, DKE, TIS, RET
 Kožuh Amalija 8. d sor.   SLJ
 Poteko Urh 9. a  ŠPO, ŠPS, ŠPZ
 Zupanc Sara 9. a sor.  NAR, BIO
 Filipčič Dragica 9. b  TJA
 Verdev Eva 9. b sor.  LUM, LIS
 Strnad Ermenc Petra 9. c  MAT, TIT, OGL
 Godec Leonida 9. c sor.  MAT
 Rojc Gregor 9. d  TJA
 Guček Mojca 9. d sor.  pedagoginja
 Bastič Polona    GOS, SPH
 Belej Janja    OPB 2., GUM
 Buršič Mojca    TJA
 Čerenak Nataša    GUM, ravnateljica
 Jager Tejka    OPB 1
 Kladnik Sorčan Emilija    GUM
 Kolin Vesna    TJA, ŠPO
 Kovač Katja    OPB 1
 Kovačič Maja    OPB 4., 5. pom. r.
 Lavre Ana    TJA, GEO
Maruša Gorinšek    laborant
 Stropnik Sanja    OPB 3.r VO, LUM
 Inge Hrboka Sirse   spremljevalka učenca
 Lidija Eler Jazbinšek    OPB 4., 5. pom. r.
 Jakop Valerija    zunanja sodelavka, specialna pedagoginja
 Prebil Anja     zunanja sodelavka, socialna pedagoginja
 Kladnik Tanja     zunanja sodelavka, specialna pedagoginja
 Muha Sara     zunanja sodelavka, logopedinja
 Pikl Vesna     zunanja sodelavka, specialna pedagoginja
 Koštomaj Nadja     zunanja sodelavka, surdopedagoginja
 Četina Milena     zunanja sodelavka, psihologinja
 Palčnik Loreta     zunanja sodelavka, logopedinja
 Močnik Barbara     zunanja sodelavka, specialna pedagoginja
 POŠ Socka
 Pirman Veronika 1., 2. s  razredni pouk
 Jelenski Napotnik Suzana 3. s  razredni pouk
 Skok Sabina 4., 5. s  razredni pouk, vodja POŠ
 Drobnič Grosek Maja    razredni pouk, OPB 
 Rudnik Irena    TJA 
 Petra Jager Čakš    NIPN
 POŠ Nova Cerkev
 Penič Sabina 1. n  razredni pouk
 Vrečko Lidija 2. n  razredni pouk
 Grobelnik Ida 3. n  razredni pouk, vodja POŠ
 Ferlic Damjana 4. n  razredni pouk
 Kotnik Vesna 5. n  razredni pouk
 Kojc Petra    OPB, NIP-N 
 Rudnik Irena    II. str., TJA
 Štimulak Lidija    OPB
 Buršič Mojca    TJA
 Rudnik Irena    TJA, II. strokovna del.
 POŠ Šmartno  v Rožni dolini
 Kralj Milanka 1., 3. š  razredni pouk, vodja POŠ
 Goršič Eva 2. š  razredni pouk
 Mažič Natalija 4., 5. š  razredni pouk
 Lilija Nuša    OPB 
 Štadler Maja, nad. Astrid Bukovšek    II. str. 
 Kolin Vesna    TJA
 Petra Jager Čakš    NIPN
 Domen Matelič    spremljevalec učenca


Administrativno-tehnični kader na matični šoli in podružničnih šolah

Aleš Kolšek – tajnik
Dejan Kolenc – računovodja
Mojca Čokl Vodeb – knjigovodja
Majda Jelen – arhivarka
Branko Špes – kuhar, vodja šolske kuhinje
Milena Pogorevc- pomočnica v kuhinji na matični šoli
Helena Kugonič Kačičnik – pomočnica v kuhinji na matični šoli
Apolonija Sevšek – kuharica na matični šoli
Damijana Aleksencev – pomočnica v kuhinji na matični šoli
Terezija Kveder – pomivalka na matični šoli
Matjaž Rebernik – hišnik na matični šoli
Matejka Kroflič – hišnica na matični šoli
Albin Kus – hišnik na matični šoli
Tatjana Majcen – čistilka in kuhinjska pomočnica na na matični šoli
Nada Brežnik – čistilka na matični šoli
Simona Rajšter -čistilka na matični šoli
Gordana Buček – čistilka na matični šoli
Marija Jeseničnik – čistilka na matični šoli
Fazila Šljivar – čistilka na matični šoli
Sabina Skerlovnik – čistilka na matični šoli
Anita Matko – čistilka na podružnični šoli Šmartno v Rožni dolini
Silva Klinar – čistilka na podružnični šoli Nova Cerkev
Minka Kračun – čistilka na podružnični šoli Socka