Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 16.00-17.00.

 Matična šola  Vojnik
 Ime Priimek Razrednik Govorilna ura
 Klementina Gorečan 1.a torek: 11.55 – 12.40
 Jelka Kralj 2. strokovna delavka torek: 11.55 – 12.40
 Klavdija Winder Pantner 1.b ponedeljek: 11.55-12.40
 Simone  Golež 2. strokovna delavka po dogovoru
 Urška Agrež 2.a torek: 10.15 – 11.00
 Anka Krajnc 2.b torek: 11.05 – 11.50
 Nataša Potočnik 3.a torek: 11.55 – 12.40
 Mateja Fidler 3.b sreda: 9.10 – 9.55
 Katja Zupančič 3.c petek: 11.05 – 11.50
 Barbara Jančič 4.a petek: 11.05 – 11.50
 Maša Stropnik 4.b sreda: 11.05 – 11.50
 Kaja Humski 4.c ponedeljek: 10.15 – 11.00
 Polona  Ahtik 5.a ponedeljek: 8.20-9.05
 Jure  Štokovnik 5.b ponedeljek: 10.15 – 11.00
 Martina Lujanac 6.a ponedeljek: 11.05 – 11.50
 Urška Kovač Jurčenko sorazrednik 6.a po dogovoru
 Rebeka Žagar 6.b ponedeljek: 9.10 – 9.55
 Emilija Kladnik Sorčan sorazrednik 6.b ponedeljek: 9.10 – 9.55
 Metka Klinc 6.c torek: 10.15  -11.00
 Maja Luković sorazrednik 6.c sreda: 11.05 – 11.50
 Simona Šarlah 6.d ponedeljek: 11.05 – 11.50
 Jurij Uranič sorazrednik 6.d četrtek: 9.10 – 9.55
 Tatjana Hedžet 7.a ponedeljek: 10.15 – 11.00
 Marjana Rojc sorazrednik 7.a ponedeljek: 10.15 – 11.00
 Anja Korošec 7.b petek: 11.05 – 11.50
 Lidija Eler Jazbinšek sorazrednik 7.b po dogovoru
 Aleksandra Ambrož 7.c sreda: 11.55 – 12.40
 Ivanka Krajnc sorazrednik 7.c ponedeljek: 8.20-9.05
 Barbara Ojsteršek Bliznac 7.d torek: 11.55-12.40
 Amalija Kožuh sorazrednik 7.d ponedeljek: 8.20-9.05
 Urh Poteko 8.a sreda: 8.20-9.05
 Nina Smerke sorazrednik 8.a po dogovoru
 Dragica Filipčič 8.b torek: 9.10 – 9.55
 Eva Verdev sorazrednik 8.b petek: 10.15 – 11.00
 Petra Strnad 8.c sreda: 9.10-9.55
 Leonida Godec Starček sorazrednik 8.c petek: 8.20 – 9.05
 Gregor Rojc 8.d petek: 9.10 – 9.50
 Mojca Guček sorazrednik 8.d po dogovoru
 Vilma Ošlak 9.a petek: 8.20 – 9.05
 Robert Suholežnik sorazrednik 9.a petek: 8.20 – 9.05
 Nataša Jager 9.b sreda: 9.10 – 9.50
 Petra Jager Čakš sorazrednik 9.b torek:11.05 – 11.50
 Branka Čakš 9.c sreda: 9.10 – 9.50
 Igor Fenko sorazrednik 9.c sreda: 11.55-12.40
 Ana Lavre 9.d torek: 10.15 – 11.00
 Polona Bastič sorazrednik 9.d petek:9.10 – 9.55
 Katja Kovač sreda: 11.05 – 11.50
 Monika Dimec petek: 11.55 – 12.40
 Sanja Stropnik četrtek:11.05 – 11.50
 Mojca Buršič sreda: 9.10 – 9.50
 Maja Kampuš četrtek: 11.55-12.40
 Valerija Jakop – zunanja sod. po dogovoru
 Anja Prebil – zunanja sod. po dogovoru
 Mateja Jastrobnik – zunanja sod po dogovoru
 Nadja Šturbej – zunanja ped. po dogovoru
 Vesna Pikl – zunanja ped. po dogovoru
 Milena Četina po dogovoru
 
  POŠ Socka
  Maja  Kovačič 1. in 3. razred torek: 12.45 – 13.30
  Irena Rudnik 2. str. del. sreda: 12.45 – 13.30
  Suzana Jelenski Napotnik  2. razred ponedeljek: 12.45 – 13.30
  Sabina Skok 4. in 5. razred sreda: 11.05 – 11.50
  Maja Drobnič Grosek torek: 11.05 – 11.50
  Petra Jager Čakš po dogovoru
  POŠ Nova Cerkev
  Sabina  Penič  1. razred ponedeljek: 7.30 – 8.15
  Irena Rudnik  2. str. del. po dogovoru
  Lidija Vrečko  2. razred četrtek: 10.15 – 11.00
  Ida Grobelnik  3. razred ponedeljek: 10.15 – 11.00
  Damjana Ferlic  4. razred sreda: 10.15  -11.00
  Vesna Kotnik  5. razred sreda: 11.05 – 11.50
  Petra  Kojc torek: 11.55 – 12.40
  Maja Luković po dogovoru
  Lidija Štimulak po dogovoru
  Mojca Buršič po dogovoru
  Ana Lavre po dogovoru
  POŠ Šmartno v Rožni dolini
  Milanka Kralj  1. razred torek: 10.15 – 11.00
  Liljana Vreš 2. razred četrtek: 10.15 – 11.00
  Natalija Mažič 3. razred sreda: 10.15  -11.00
  Lea Rezar  4. in 5. razred ponedeljek: 11.05 – 11.55
  Maja Štadler po dogovoru
  Vesna Sevšek Kolin torek: 11.05 – 11.50
  Petra Jager Čakš po dogovoru