Na Osnovni šoli Vojnik beležimo vedno več otrok, katerim starši ne zmorejo plačati obroka kosila ali malice v šoli, zato smo začeli s projektom Botrstvo, s katerim želimo najti »botre«, ki bi:

• otrokom v socialni stiski mesečno pokrili plačilo posameznega obroka v šoli ali
  • bili pripravljeni finančno pripomoči pri plačilu različnih izletov, šol v naravi učencem, katerih starši to finančno težko zmorejo.

V kolikor čutite, da bi lahko zmogli plačilo še ene položnice mesečno ali da bi lahko 1x oziroma večkrat letno pokrili znesek izleta, šole v naravi ipd., postanite boter enemu izmed naših otrok. V tem primeru izpolnite spodnji obrazec in ga posredujte svetovalni delavki, Urški Kovač Jurčenko po pošti (Prušnikova 14, 3212 Vojnik) ali na mail naslov: urska.kovac-jurcenko@guest.arnes.si.

Za dodatne informacije in pojasnila lahko pokličete svetovalno
delavko na telefon 7800 554 ali 031 690 235.

Že vnaprej se Vam zahvaljujemo in verjamemo, da nam bo skupaj uspelo pomagati našim otrokom!

Prijava za sodelovanje v projektu kot donator za prehrano

Prijava za sodelovanje v projektu kot donator za izlete

Vabilo za sodelovanje v projektu Botrstvo.