MATIČNA ŠOLA VOJNIK – Razredna stopnja

Interesna dejavnost Razred Dan Ura Mentor
1. PLANINSKI KROŽEK 1.razred sobota – po dogovoru Anka Krajnc
2.razred Urška Agrež
3.razred Simone Golež
4.razred Maša Stropnik
5. razred Polona Ahtik
2. USTVARJALNI KROŽEK 1. razred torek 6. ura Anka Krajnc
3. PRAVLJIČNI KROŽEK 1. razred torek 0. ura Klavdija W. Pantner
4. ŠIVANJE in PLETENJE 1.razred, 3.razred petek 5. in 6. ura Klementina Gorečan
5. OTROŠKI PEVSKI ZBOR 1. razred sreda 6. ura Klavdija W. Pantner
6. LUTKOVNI KROŽEK 2. razred ponedeljek 6. ura Sabina Skok
7. PRAVLJIČNI KROŽEK 2. razred sreda 6.ura Sabina Skok
8. USTVARJALNI KROŽEK 2. razred petek 5. ura Lidija Vrečko, Sabina Skok
9. OTROŠKI PEVSKI ZBOR 2. in 3. razred torek 6. ura Klavdija W. Pantner
10. RAČUNALNIŠKI KROŽEK 3. razred ponedeljek 0. ura Urška Agrež, Anka Krajnc
11. PRAVLJIČNI KROŽEK 3. razred ponedeljek 6. ura Nataša Potočnik
12. DRUŽABNE IGRE 3. razred četrtek 6. ura Nataša Potočnik
13. MOŠTVENE IGRE 3. in 4. razred sreda 0. ura Maša Stropnik
14. IGRANJE NA ORFFOVA GLASBILA 4. in 5. razred petek 0. ura Barbara Jančič
15. ATLETIKA 4. in 5. razred četrtek 0. ura Polona Ahtik
16. LITERARNI KROŽEK 4. in 5. razred ponedeljek 0. ura Lidija Eler Jazbinšek
17. DRAMSKI KROŽEK

4. razred

5. razred

torek

torek

6. ura

0. ura

Lidija Eler Jazbinšek
18. VESELA ŠOLA 4. in 5. razred sreda 0. ura Lidija Eler Jazbinšek
19. KOŠARKA 3. in 4. razred sreda 6. ura Robert Suholežnik
20. VRTNARSKI KROŽEK 4. in 5. razred po dogovoru Simone Golež
21. PROMETNI KROŽEK 5. razred

četrtek

torek

6. ura

6. ura

Polona Ahtik,
Jure ŠtokovnikMaša Stropnik
22. ŠAH 5. razred petek 0. ura Jure Štokovnik
23. MOŠTVENE IGRE 5. razred četrtek 0. ura Maša Stropnik
24. OTROŠKI PEVSKI ZBOR 4. in 5. razred sreda 6. ura Emilija Kladnik Sorčan
25. MALE FLAVTICE nadaljevalni sreda – po dogovoru Edvard Fidler
27. FOLKLORA 4. – 5.  razred po dogovoru Milanka Kralj

 

MATIČNA ŠOLA VOJNIK – Predmetna stopnja

Interesna dejavnost Razred Dan Ura Mentor
1. ROKOMET 4. – 6. razred Ponedeljek 0. ura Urh Poteko
2. ROKOMET 7. – 9. Razred Četrtek 0. ura Urh Poteko
3. IGRE Z ŽOGO 6. – 9. Razred Petek 0. ura Urh Poteko
4. ASTRONOMIJA 8.- 9. razred po dogovoru Tatjana Hedžet
5. MOJ SVET FINANC 6. – 7. razred          po dogovoru Polona Bastič
6. ZNANJE ZA TEKMOVANJE 8.  9. razred po dogovoru Polona Bastič
7. KOŠARKA 6. – 9. razred četrtek 0. ura Robert Suholežnik
8. ODBOJKA 6. – 9. razred ponedeljek 0. ura Robert Suholežnik
9. VESELA ŠOLA    6. razred
7. -9. razred
sreda
četrtek
0. ura
0. ura
Lidija Eler Jazbinšek
10. MLADINSKI PEVSKI ZBOR (glede na skupino) 6. – 9. razred pon, to, če, pe 0. ura Emilija Kladnik Sorčan
11. GLEDALIŠKI KROŽEK 6. – 9. razred po dogovoru Barbara Ojsteršek Bliznac
12. MEDIACIJA 6. – 9. razred po dogovoru Marjana Rojc
13. PLANINSKI KROŽEK   6. razred sobota / po dogovoru Jure Štokovnik
14. ROČNODELSKI KROŽEK 6.  razred po dogovoru Vilma Ošlak
15. MALE SIVE CELICE 7. – 9. razred po dogovoru Vilma Ošlak
16. ŠAH 6. – 9. razred po dogovoru Edvard Fidler
17. FOTOGRAFSKI KROŽEK 6. – 9. razred po dogovoru Edvard Fidler
18. KNJIŽNIČARSKI KROŽEK 6. – 9. razred po dogovoru Ivanka Krajnc
19. FOLKLORA 6. 7. razred po dogovoru Milanka Kralj
20. NOGOMET  (dekleta) 6. – 9. razred ponedeljek 0. ura Igor Fenko
21. ZABAVNA FIZIKA 8. razred petek 0. ura Tatjana Hedžet

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA SOCKA
Obiščite spletno stran podružnične šole Socka

PODRUŽNIČNA ŠOLA NOVA CERKEV
Obiščite spletno stran podružnične šole Nova Cerkev

PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI
Obiščite spletno stran podružnične šole Šmartno v R. Dolini