AVTOBUSNI PREVOZI  2018-2019
SMER VSTOPNA POSTAJA

1. Socka – Nova Cerkev – Vojnik
Socka – NC –    Vojnik Socka 7: 10 (priključitev na redno linijo)
Socka 7:53
Gorica pri Socki 7:55
Razdelj 7.56
Nova Cerkev 7.58
Višnja vas –Trobiš 8:00
Višnja vas 8:01
Vojnik – NC – Socka Vojnik – 1. razvoz samo PON, ČE, PE 13:07 (samo v PON, ČE in PE)
Vojnik – NC –Socka Vojnik – 2. razvoz* samo TO in SR 13:50  samo do NC – (TO in SR)
Vojnik – 2. razvoz* samo TO in SR 14:05 do Socke (TO in SR)
Vojnik – 2. razvoz PON, ČE, PE 13:57 

2. Bovše – Vojnik
Bovše – Vojnik 7:00 Marija Dobje
7:20 prestop na Ljubečni pri GD – kombi
Bovše 7:40
Razgor 7:43
Bezovica 7:50
Gradišče 7:52
Pristava 1 7:55
Pristava 2 7:56
Šmiklavž – Škofja vas 7:59
Arclin 1 8:07
Arclin 8:08
Vojnik – bolnica 8:09
VO – Bovše – Male Dole – Jankova Vojnik  – 1. razvoz 13:05
VO – Bovše Vojnik – 2. razvoz 13:55

3. Jankova – Male Dole – Vojnik
Jankova – Male Dole – Vojnik Ilovca 1 7:45
Jankova 7:49
Male Dole 6:50 (kombi) 7:53
Jankova 7:57
Ilovca 2 7:07 kombi)  7:58
Ivenca 7:09 (kombi) 7:59
Višnja vas 8:00
  Vojnik 8:01
VO – Bovše – Male Dole – Jankova Vojnik  – 1. razvoz 13:05
VO – Jankova – Male Dole Vojnik – 2. razvoz 13:55

4. Šmartno v Rožni dolini – Vojnik
Šmartno – Vojnik Gorica pri Šmartnem 6:55 (priključitev naredno linijo)
7:55
Slatina 7:57
Šmartno v R.D. 7:59
Loče 8:00
Brezova 8:01
Gmajna 8:04
Vojnik – Šmartno Vojnik – 1. razvoz (PO, ČE in PE)
Vojnik – 2. razvoz
13:07 (PO, ČE in PE)
13:57

 

Na matični šoli je organizirano varstvo učencev, ki se vozijo v šolo s šolskimi prevozi .
Kje učenci čakajo na prevoze prikazuje razpored, ki si ga lahko ogledate s klikom na povezavo.

Varstvo vozačev (V pripravi!)

 

   KOMBI PREVOZI – VOJNIK
SMER VSTOPNA POSTAJA

1. Lemberg – Vizore 
Lemberg – Vizore – Vojnik Lemberg 7.12
Hrenova 1 7:14
Hrenova 2 7:15
Vizore1 7:17
Vizore 7:19
Vojnik – Vizore – Lemberg Vojnik – 1. razvoz 13:05
Vojnik – 2. razvoz 14:05

2. Gmajna – Lešje – Arclin
Gmajna – Lešje – Arclin Gmajna 7:25
Lešje 7:30
Arclin pri mostu 7:35
Arclin pri Ocvirku 7:40
Vojnik –  Arclin – Lešje – Gmajna Vojnik – 1. razvoz 13:05
Vojnik – 2. razvoz 14:05

3.  Globoče – Male Dole
Globoče – Male Dole –  Vojnik Globoče 6:40
Male Dole 1 6:50 in 7:55
Male Dole 2 – Marguč 7:00 in 8:05
Plate 7:45
Jankova 7:05
Ilovca 7:07
Ivenca 7:09
Vojnik – Male Dole  – Globoče Vojnik – 1. razvoz 14:10

4. Arclinska cesta. – Cesta. talcev – Ulica Janeza Žige Popoviča
Arclinska c. – C. talcev – Ulica JŽP Arclinska c. 7:25
Cesta talcev in Ul. JŽP 7:27
VO – Ulica JŽP –  C. talcev – Arcl. c.  Vojnik – 2. razvoz 13:55 
Vojnik – Ulica JŽP Vojnik – 2. razvoz 14:05 (po potrebi)

 

KOMBI PREVOZI –  POŠ NOVA CERKEV
SMER VSTOPNA POSTAJA

1. Vizore, Hrenova
Vizore, Hrenova – NC Vizore 7.55
Hrenova (hrib) 8:00
NC – Hrenova -Vizore 14:00

2. Novake
 Novake – NC Novake 7:40
NC – Novake 13:55

3. Homec – Gorica
Homec – Gorica – NC Homec 7:40
Gorica 7:50
NC – Homec – Gorica 13:55

4. Višnja vas
Višnja vas  – NC Višnja vas 8:05
NC – Višnja vas 13:45

 

KOMBI PREVOZI –  POŠ SOCKA
SMER VSTOPNA POSTAJA

1. Zlateče – Gorica
Zlateče – Socka Zlateče 7:10
Socka – Gorica – Zlateče 14:05

2. Velika Raven – Čreškova
Velika Raven – Čreškova – Socka  Velika Raven 7:25
Socka – Čreškova – Velika Raven  14:15

 

KOMBI PREVOZI –  POŠ ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI
SMER VSTOPNA POSTAJA

1. Brezova – Loče – Slatina
Brezova – Loče – Slatina Brezova 7:20
Loče 7:23
Slatina 7:28
Šmartno – Brezova 14:20

2. Šentjungert 
Šentjungert  Šentjungert 7:40
Šmartno – Šentjungert 14:10

3. Otemna – Pepelno
Otemna – Pepelno – Šmartno Otemna 7:50
Pepelno 7:52
Rožni vrh 7:56
Šmartno – Otemna 13:55