Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 16.00-17.00.

 
  Matična šola  Vojnik
  Ime Priimek  Razrednik  Poučuje  Govorilna ura  Pogovorna ura
  Klementina Gorečan razredni pouk  četrtek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Anka  Krajnc razredni pouk  četrtek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
   razredni pouk  torek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  Lidija Vrečko razredni pouk  četrtek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Sabina Skok razredni pouk  torek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
   razredni pouk  petek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Mateja Fidler razredni pouk  sreda: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Nataša Potočnik razredni pouk  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Lidija  Eler Jazbinšek razredni pouk  petek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Maša Stropnik razredni pouk  torek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Polona  Ahtik razredni pouk  torek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Jure  Štokovnik razredni pouk  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Barbara Jančič razredni pouk  petek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Vilma Ošlak  ponedeljek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Robert Suholežnik  sreda: 11.55 – 12.40  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Nataša Jager  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Eva Verdev
  Branka Čakš  torek: 11.05 – 11.50   ponedeljek:13.35 – 14.20
  Mojca Guček   ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Polona Bastič  petek: 10.15 – 11.00  sreda: 13.35 – 14.20
  Nataša Čerenak
  Marjana Rojc  torek: 11.05 – 11.50  sreda:13.35 – 14.20
  Olga Kovač
  Rebeka Žagar  ponedeljek: 11.55 – 12.40  ponedeljek: 13.35 – 14.20
  Emilija Kladnik Sorčan  ponedeljek: 10.15 – 11.00  ponedeljek: 13.35 – 14.20
  Metka Klinc  torek: 11.05 – 11.50  sreda: 13.35 – 14.20
  Nina Smerke  četrtek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Simona Šarlah  četrtek: 13.35 – 14.20  po dogovoru
  Lijana Žerjav  Žilavec  petek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  Tatjana Hedžet  petek: 9.10 – 9.55  ponedeljek: 13.35 – 14.20
    ponedeljek: 10.15 – 11.00  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Barbara Ojsteršek B..  četrtek:10.15 – 11.00  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Ivanka Krajnc  ponedeljek: 8.20 – 9.05  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Dragica Filipčič  četrtek: 11.55-12.40  petek:13.35 – 14.20
  Urh Poteko  sreda: 11.55-12.40  sreda: 13.35 – 14.20
  Anja Korošec  torek: 10.15 – 11.00  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Amalija Kožuh  četrtek:11.05 – 11.50  sreda: 13.35 – 14.20
  Gregor Palčnik  sreda: 10.15 – 11.00  torek: 13.35 – 14.20
  Dušan Žgajner  ponedeljek: 8.15 – 9.00  sreda: 13.35 – 14.20
  Leonida Godec Starček  četrtek: 10.15 – 11.00
  Igor Fenko  četrtek: 10.15 – 11.00  četrtek: 13.35 – 14.20
  Gregor Rojc  torek: 10.15 – 11.00  torek: 13.35 – 14.20
  Urška Kovač Jurčenko  ponedeljek 7.30-8.15  po dogovoru
  Mojca Buršič  TJA  četrtek: 8.20 – 9.05  po dogovoru
  Ana Lavre  TJA  torek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Urška Agrež  OPB  ponedeljek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Katja Kovač  OPB  sreda: 11.05-11.50  po dogovoru
  Monika Dimec OPB torek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
OPB
  Jelka Kralj OPB, JV, 2. str. delavka v 1.a in 1.b  četrtek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Simone Golež OPB, 2. str. delavka v 1.b in 1.c  torek: 11.55-12.40  po dogovoru
  Jurij Uranič  torek: 10.15 – 11.00  torek: 13.35 – 14.20
  POŠ Socka
  Ime Priimek Razrednik Poučuje Govorilna ura Pogovorna ura
  Maja  Kovačič razredni pouk  torek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  Suzana Jelenski N. razredni pouk  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Maja Drobnič Grosek razredni pouk  četrtek: 10.15 – 11.00
  Irena Rudnik TJA, NIT  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Mojca Rezar OPB  ponedeljek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  POŠ Nova Cerkev
  Ime Priimek   Razrednik Poučuje Govorilna ura Pogovorna ura
  Sabina  Penič razredni pouk  sreda: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Damjana  Ferlic razredni pouk  sreda: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Ida  Grobelnik razredni pouk  petek: 9.10 -9.55  po dogovoru
  Petra  Ofentavšek razredni pouk  ponedeljek: 12.40 – 13.25  po dogovoru
  Vesna Kotnik razredni pouk  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Jolanda Klauški OPB  ponedeljek: 11.05 – 11.5′  po dogovoru
  Mojca Buršič TJA  po dogovoru  po dogovoru
  Ana Lavre TJA  po dogovoru  po dogovoru
  POŠ Šmartno v Rožni dolini
  Ime Priimek   Razrednik Poučuje Govorilna ura Pogovorna ura
  Milanka Kralj razredni pouk  petek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Lea Rezar razredni pouk  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Natalija Mažič razredni pouk  četrtek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Vesna Sevšek Kolin druga strokovna delavka, jutranje varstvo, TJA  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Marija Kotnik OPB  torek: 11.55 – 12.40  po dogovoru