Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 16.00-17.00.

 
  Matična šola  Vojnik
  Ime Priimek  Razrednik  Poučuje  Govorilna ura  Pogovorna ura
  Klementina Gorečan 1. A razredni pouk  četrtek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Anka  Krajnc 1. B razredni pouk  četrtek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  Klavdija Winder Pantner 1.C razredni pouk  torek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  Lidija Vrečko 2. A razredni pouk  četrtek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Sabina Skok 2. B razredni pouk  torek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Kristina Krivec 3. A razredni pouk  petek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Mateja Fidler 3. B razredni pouk  sreda: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Nataša Potočnik 3.C razredni pouk  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Lidija  Eler Jazbinšek 4. A razredni pouk  petek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Maša Stropnik 4. B razredni pouk  torek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Polona  Ahtik 5. A razredni pouk  torek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Jure  Štokovnik 5. B razredni pouk  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Barbara Jančič 5.C razredni pouk  petek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Vilma Ošlak 6.A  ponedeljek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Robert Suholežnik soraz. 6.A  sreda: 11.55 – 12.40  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Nataša Jager 6.B  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
soraz. 6.B
  Branka Čakš 6.C  torek: 11.05 – 11.50   ponedeljek:13.35 – 14.20
soraz. 6.C
  Polona Bastič 6.D  petek: 10.15 – 11.00  sreda: 13.35 – 14.20
  Mojca Guček soraz. 6.D  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Marjana Rojc  7.A  torek: 11.05 – 11.50  sreda:13.35 – 14.20
   soraz. 7.A
  Rebeka Žagar  7.B  petek: 11.55 – 12.40  ponedeljek: 13.35 – 14.20
  Emilija Kladnik Sorčan soraz. 7.B  ponedeljek: 10.15 – 11.00  ponedeljek: 13.35 – 14.20
  Metka Klinc  7.C  torek: 11.05 – 11.50  sreda: 13.35 – 14.20
  Nina Smerke soraz. 7.C  četrtek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Simona Šarlah  7.D  četrtek: 13.35 – 14.20  po dogovoru
  Lijana Žerjav  Žilavec soraz. 7.D  petek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  Tatjana Hedžet  8.A  petek: 9.10 – 9.55  ponedeljek: 13.35 – 14.20
  Edvard Fidler soraz. 8.A  ponedeljek: 10.15 – 11.00  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Barbara Ojsteršek B..  8.B  četrtek:10.15 – 11.00  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Ivanka Krajnc soraz. 8.B  ponedeljek: 8.20 – 9.05  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Dragica Filipčič  8.C  četrtek: 11.55-12.40  petek:13.35 – 14.20
  Urh Poteko soraz. 8.C  sreda: 11.55-12.40  sreda: 13.35 – 14.20
  Anja Korošec  8.D  torek: 10.15 – 11.00  ponedeljek:13.35 – 14.20
  Amalija Kožuh soraz. 8.D  četrtek:11.05 – 11.50  sreda: 13.35 – 14.20
  Gregor Palčnik  9.A  sreda: 10.15 – 11.00  torek: 13.35 – 14.20
  Dušan Žgajner soraz. 9.A  ponedeljek: 8.15 – 9.00  sreda: 13.35 – 14.20
  Leonida Godec Starček  9.B  četrtek: 10.15 – 11.00
  Igor Fenko soraz. 9.B  četrtek: 10.15 – 11.00  četrtek: 13.35 – 14.20
  Gregor Rojc  9.C  torek: 10.15 – 11.00  torek: 13.35 – 14.20
  Urška Kovač Jurčenko soraz. 9.C  ponedeljek 7.30-8.15  po dogovoru
  Mojca Buršič  TJA  četrtek: 8.20 – 9.05  po dogovoru
  Ana Lavre  TJA  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Urška Agrež  OPB  ponedeljek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Katja Kovač  OPB  sreda: 11.05-11.50  po dogovoru
  Monika Dimec OPB torek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Marjeta Krušič OPB
  Jelka Kralj OPB, JV, 2. str. delavka v 1.a in 1.b  četrtek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Simone Golež OPB, 2. str. delavka v 1.b in 1.c  torek: 11.55-12.40  po dogovoru
  Jurij Uranič  torek: 10.15 – 11.00  torek: 13.35 – 14.20
  POŠ Socka
  Ime Priimek Razrednik Poučuje Govorilna ura Pogovorna ura
  Maja  Kovačič 1. in 2. razred razredni pouk  torek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  Suzana Jelenski N. 4. razred razredni pouk  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Maja Drobnič Grosek 3. in 5. razred razredni pouk  četrtek: 10.15 – 11.00
  Irena Rudnik TJA, NIT  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Mojca Rezar OPB  ponedeljek: 11.55 – 12.40  po dogovoru
  POŠ Nova Cerkev
  Ime Priimek   Razrednik Poučuje Govorilna ura Pogovorna ura
  Sabina  Penič 1. razred razredni pouk  sreda: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Damjana  Ferlic 2. razred razredni pouk  sreda: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Ida  Grobelnik 3. razred razredni pouk  petek: 9.10 -9.55  po dogovoru
  Petra  Ofentavšek 4. razred razredni pouk  ponedeljek: 12.40 – 13.25  po dogovoru
  Vesna Kotnik 5. razred razredni pouk  ponedeljek: 9.10 – 9.55  po dogovoru
  Jolanda Klauški OPB  ponedeljek: 11.05 – 11.5′  po dogovoru
  Mojca Buršič TJA  po dogovoru  po dogovoru
  Ana Lavre TJA  po dogovoru  po dogovoru
  POŠ Šmartno v Rožni dolini
  Ime Priimek   Razrednik Poučuje Govorilna ura Pogovorna ura
  Milanka Kralj 1. in 2. razred razredni pouk  petek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Lea Rezar 3. razred razredni pouk  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Natalija Mažič 4. in 5. razred razredni pouk  četrtek: 11.05 – 11.50  po dogovoru
  Vesna Sevšek Kolin druga strokovna delavka, jutranje varstvo, TJA  ponedeljek: 10.15 – 11.00  po dogovoru
  Marija Kotnik OPB  torek: 11.55 – 12.40  po dogovoru