knjige-ucbeniki

Matična šola – Vojnik

4. razred5. razred6. razred
7. razred8. razred9. razred

Če bi žeželi šolske potrebščine in delovne zvezke kupiti v predporodaji, se lahko odločite za enega od ponudnikov:

Mladinska knjiga – VojnikKopija-nova – VojnikDržavna založba DZS katalog

Opomba! Ponudniki so pripravili ločene spletne strani za vsako enoto OŠ Vojnik.

Spoštovani straši! V primeru, da se soočate s kakršnokoli finančno stisko pri nakupu šolskih potrebščin, Vas naprošamo, da se obrnete na našo šolsko svetovalno službo, ki Vam bo pomagala.

Podružnična šola – SOCKA

Mladinska knjiga – POŠ SockaKopija-nova – POŠ Socka Državna založba DZS katalog

Opomba! Ponudniki so pripravili ločene spletne strani za vsako enoto OŠ Vojnik.
Pri naročilu preko DZS vpišite v iskalno okno šole kar Vojnik… Izbor od 4, razreda dalje je enak kot na matični šoli.

Podružnična šola – NOVA CERKEV

4. razred5. razred

Mladinska knjiga – POŠ Nova C.Kopija-nova – POŠ Nova C.. Državna založba DZS katalog

Opomba! Ponudniki so pripravili ločene spletne strani za vsako enoto OŠ Vojnik.
Pri naročilu preko DZS vpišite v iskalno okno šole kar Vojnik… in izberite ponujeno šolo. Izbor od 4, razreda dalje je enak kot na matični šoli.

Podružnična šola – ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI

4. razred5. razred

Mladinska knjiga – POŠ ŠmartnoKopija-nova – POŠ Šmartno Državna založba DZS katalog

Opomba! Ponudniki so pripravili ločene spletne strani za vsako enoto OŠ Vojnik.

Obrabnino za šolske učbenike šoli v celoti povrne Ministrstvo za šolstvo in šport.
Delovne zvezke in ostale učne pripomočke učencem kupijo starši.

ANALIZA ANKETNEGA VPRAŠALNIKA – DELOVNI ZVEZKI – februar 2021

Na pobudo Sveta staršev OŠ Vojnik v šolskem letu 2013/2014 vsako leto pripravimo anketni vprašalnik za starše, s prošnjo, da nam podajo mnenje in opažanje, v kolikšni meri so bili delovni zvezki iz kompleta uporabljeni.

Pripravljena je analiza odgovorov za šolsko leto 2020/2021.

Analiza anketnega vprašalnika    Primerjava nabavnih cen kompletov s šolami celjske regije